החברה לפיתוח מטה בנימין - פיתוח
מובילים בפיתוח

החברה לפיתוח היא חברה קבלנית בעלת משאבים לעבודות בנייה ופיתוח תשתיות ציבוריות. לחברה ניסיון רב בבנייה, פיתוח נופי ופיתוח תשתיות חשמל, עפר, מים וביוב, בעבודה מקצועית ומהירה. 
החברה עובדת בשיתוף פעולה עם חברת החשמל לישראל ועם חברת נתיבי ישראל.

סיווג ג' 5
ברשם הקבלנים
15,000
עמודי חשמל
50
מבני ציבור
מאירים את השטח

החברה לפיתוח בנימין היא חברה קבלנית לעבודות חשמל. החברה בעלת ניסיון רב בפרויקטים בחשמל והתקנת מערכות חשמל ברחבי הארץ. החל"פ אמונה גם על הקמה ותפעול של תשתיות חשמל ותאורה במבני הציבור הקהילתיים בבנימין ועל תאורת הרחובות והתאורה ההיקפית ביישובים.

 • לא
  עובדים בשלג ובסערה

  סערות החורף הפוקדות את אזורנו כוללות לעיתים מזומנות רוחות סוערות במיוחד ואפילו שלג כבד. בזמנים כאלו בולטים בשטח עובדי מחלקת החשמל בחברה לפיתוח, שאינם מהססים לצאת לעין הסערה על מנת לסייע לתושבי בנימין בתיקוני חשמל שיאפשרו תאורה וחימום.

 • לא
  תשומת לב לתחזוקה השוטפת

  בבנימין עשרות אלפי עמודי חשמל המתוחזקים באחריות החברה לפיתוח הכוללים את עמודי התאורה בתוך היישובים ותאורת הביטחון שסביבם. תשומת לב רבה ניתנת לתחזוקה שוטפת של עמודים אלו. על כל עמוד מצוין מספרו, ובמקרה של תקלה ניתן לדווח בקלות על מיקום העמוד הדורש תיקון.

 • מאירים לך את הישוב - מנגישים לך את השירות
  קל ונוח לדווח על כל תקלה בעמודי התאורה במרחב הציבורי בישוב שלך.
  כל תושב יכול לפתוח בקלות קריאת תקלה באופן עצמאי בקישור זה דיווח תקלה
  על עמוד התאורה יש מדבקה צהובה של החל"פ עם מספר בן 5 ספרות. את המס' הזה יש להזין כדי לפתוח קריאה.
 • לא
  מדרכה בטיחותית טלמון-נריה

  בימים אלו מוקמת מדרכה בטיחותית בין היישובים טלמון ונריה. אורך המדרכה: 2.8 ק"מ ולצידה הוצבו עמודי תאורה. כך יוכלו באי בתי הספר משני היישובים להגיע ברגל או באופניים בבטחה, ותושבי גוש טלמונים ייהנו מצעידה וריצה בנוף נפלא.

 • לא
  הקמת תשתיות חשמל במושב רחוב

  במושב רחוב, שבמועצה האזורית עמק המעיינות, בצענו עבודות פיתוח ותשתיות ציבוריות בשכונה הוותיקה שהוקמה בשנות ה-50' ונזקקה לחידוש ושיקום של תשתיות החשמל והביוב ולפיתוח נוף.

 • לא
  התקנת מערכת ממוחשבת לדיווח ובקרה

  מחלקת החשמל בחברה לפיתוח יזמה לאחרונה הקמת מערכת ממוחשבת מבוססת GPS לדיווח על תקלות חשמל במרחב הציבורי בבנימין. המערכת מחברת בין מזכירי היישובים לחשמלאי מחלקת החשמל. המיקום המדויק של כל תקלה מזוהה באמצעות ה-GPS ומשפר את יכולת המענה המהיר לפניות. 

אמינות
ביצוע פרויקטים איכותיים בתקציב מוגדר
דיוק
עמידה בלוח הזמנים שנקבע לפרויקט
מקצועיות
כוח אדם מיומן לעבודות הנדסיות מגוונות
מצוינות
הצלחה בפרויקטים מאתגרים בלוחות זמנים קצרים במיוחד
d
כל הזכויות שמורות © לחברה לפיתוח מטה בנימין 2014
good